2015/10/17

pielęgnacja moich włosów (aktualizacja)

 Osoby, które już trochę mnie czytają wiedzą, że mam obsesję na punkcie moich włosów. Czytanie blogów włosowych, kupowanie nowych kosmetyków oraz sam rytuał pielęgnacyjny sprawiają mi dużą przyjemność. W tym poście nie będę opowiadała Wam całej historii związanej z moimi włosami, ponieważ zrobiłam to tutaj (kliknij, aby przejść do postu). Dzisiaj zrobię tylko małą aktualizację dotyczącą kosmetyków, których używam.

2015/10/05

najgorsze sytuacje w szkole

Myślę, że każdy z nas ma najbardziej przez siebie znienawidzone sytuacje zdarzające się w szkole. Jest ich cała masa, jednak w tym poście przedstawię Wam te (według mnie) najgorsze.

2015/10/01

jak być zorganizowanym?

Jak zawsze na początku roku szkolnego postanowiłam sobie pewne rzeczy. Pewnie większości z nich i tak nie będę się trzymała, jednak obiecałam sobie lepszą organizację. Trzecia klasa gimnazjum do czegoś zobowiązuje, ponieważ wiadomo- testy, bierzmowanie, wybór liceum i jego profilu, a do tego toczące się zwyczajne, szkolne życie, czyli kartkówki, sprawdziany i praca domowa. W dzisiejszym poście dam Wam kilka rad dotyczących lepszego zorganizowania.