2014/06/30

breakfast

 Hej wszystkim!
Kiedy przyszły wakacje, to nareszcie mam czas, żeby zjeść coś porządnego na śniadanie, bo w czasie roku szkolnego były to albo płatki, albo... nic. Najczęściej śniadanie jadłam dopiero w szkole i były to jakieś zwykłe kanapki.
Dzisiaj stwierdziłam, że zrobię coś bardzo prostego, ale i bardzo smacznego. Wzięłam trzy jajka (najpierw robiłam porcję dla mojego brata, sobie zrobiłam z dwóch), wbiłam je do miski i przyprawiłam. Potem dodałam trochę żółtego sera i papryki. Wy oczywiście możecie dodać co tylko chcecie. Może to być jakaś szynka, pomidor, cokolwiek. Następnie wszystko zmieszałam i usmażyłam na patelni. Miałam zamiar zrobienia czegoś w rodzaju placka, ale niestety podczas przewracania na drugą stronę rozpadł mi się na patelni i musiałam zrobić coś na kształt bardziej jajecznicy. Przełożyłam na talerz i gotowe!

A Wy? Jadacie śniadania? 

2014/06/27

welcome holidays!

 Hej kochani!
Niestety nie będę oryginalna i napiszę o czymś, o czym prawdopodobnie pisze dzisiaj większość, czyli jak wiadomo o... wakacjach! Pierwszy raz podczas zakończenia roku poczułam ogromną ulgę, że nie przez najbliższe dwa miesiące nie będę się już musiała martwić o nadchodzącą kartkówkę, odpowiedź, sprawdzian czy pracę domową. Jeżeli chodzi o moje oceny to tak jak wspominałam Wam we wczorajszym poście- jestem zadowolona. Wiadomo, zawsze mogło być lepiej, ale chyba najważniejsze jest to, że ja sama jestem usatysfakcjonowana tymi wynikami. 
 
 Ogólnie wakacji nie mam jeszcze kompletnie zaplanowanych. Jeżeli będę gdzieś wyjeżdżała, to raczej będzie to dość spontaniczne, ale takie wyjazdy są moim zdaniem najfajniejsze. Podejrzewam, że znowu pojadę z rodzicami nad morze i jak najbardziej mi to pasuje, bo bardzo miło wspominam takie wakacje. 
Jeżeli chodzi o bloga to planuję dużo ciekawych, różnorodnych postów, ale jeszcze nie wiadomo jak to wyjdzie, bo wiadomo, że wolę korzystać z wolnego czasu jakoś bardziej aktywnie, a nie siedząc przed komputerem.
 Od razu przepraszam za powyższe dwa zdjęcia, ale robił mi je brat i nie dość, że są nieostre to mam na nich dziwne miny, haha. No, ale tak to już jest.

A teraz pytanie retoryczne... Cieszycie się z wakacji? :D
 

2014/06/26

o wszystkim i o niczym- moje wytłumaczenia


Hej wszystkim!
Pamiętacie mnie jeszcze? Nie zaglądałam tu bardzo długo, ale chyba nie macie wątpliwości, że moja nieobecność była spowodowana nie czym innym jak oczywiście szkołą. Muszę przyznać, że ostatnie miesiące były bardzo ciężkie pod tym względem i blog rzeczywiście zszedł na drugi plan. Wydaje mi się jednak (a raczej to wiem), że wyszło mi to na dobre, bo dzięki temu będę mogła pochwalić się samymi piątkami i szóstkami na świadectwie. Wyszło na to, że poprawiłam wszystko tak, że na koniec roku nie mam żadnej oceny gorszej niż piątka, z czego jestem bardzo dumna i naprawdę strasznie się z tego powodu cieszę.
 
Jutro oficjalnie rozpoczynamy coś, na co czekałam od bardzo dawna, czyli... wakacje! (jakby ktoś nie wiedział haha). Jestem pewna, że w ciągu tych dwóch wolnych miesięcy będę się sporo udzielała na blogu i ponownie się w to wciągnę, bo szczerze mówiąc na początku czerwca myślałam nawet nad usunięciem bloga. Całe szczęście, że tego nie zrobiłam! Teraz jestem naprawdę zmotywowana do dalszego blogowania i wiem, że jest to coś idealnego dla mnie, bo jest to połączenie moich dwóch największych pasji- pisania i fotografii. Mam nadzieję, że cieszycie się tak samo jak ja! :)
 /niechcący ustawiłam ostrość na kołnierzyk od koszuli, ups/
 
Post wyszedł mi całkiem długi, ale pisało mi się go bardzo przyjemnie i mam wrażenie, że wena do mnie w końcu powróciła, haha. 

Jest tu ktoś, kto przeczytał całość? :)

2014/06/04

szybki konkurs: do wygrania design bloga!

Hej kochani!
Pomimo, że mam wyraźnie napisane w pasku bocznym, że nikomu nie wykonuję wyglądu bloga na zamówienie, to na asku czy na mailu wciąż są o to pytania. Tak więc stwierdziłam, że skoro siedzę teraz w domu z powodu choroby, to mogłabym komuś zrobić. Z tym, że będzie to bardzo szybki konkurs- potrwa tylko dzisiaj, do godziny 19:00. Wtedy wylosuję zwycięzcę :)

Warunki: 
1. Musisz być publicznym obserwatorem mojego bloga.
2. Musisz napisać pod tym postem komentarz z jakimś kontaktem do Ciebie (mail, facebook, ask).


 Zapraszam do udziału! 

EDIT:
Wylosowałam zwyciężczynię i jest nią... Caroline (
meowkika@gmail.com). Gratuluję! :) Odezwę się do Ciebie jeszcze dzisiaj.