2014/05/30

I need the summer

Hej
Przepraszam Was za tak długą przerwę, mam nadzieję, że nie macie mi tego za złe. Była ona oczywiście spowodowana szkołą, a właściwie natłokiem nauki, który zorganizowali nam nauczyciele przed końcem roku szkolnego. Maj był zdecydowanie jednym z bardziej pracowitych miesięcy i niestety przez to zapomniałam trochę o blogu. W czerwcu również nie będę tutaj jakoś mega często i z góry za to przepraszam, ale sami wiecie jak to jest. Trzeba poprawiac oceny i tak dalej. Teraz myślą, która króluje w mojej głowie jest myśl o wakacjach, lecie. Pewnie większośc z Was tak ma, bo do rozpoczęcia wakacji już naprawdę niewiele czasu! :) Już nie mogę się doczekac.
 wybaczcie ten nieogar na głowie, moje włosy ostatnio odmawiają posłuszeństwa
koszula- klik |  etui na telefon- klik


2014/05/05

some photos from mountains

Hej wszystkim
Już wczoraj wróciłam do domu. Było naprawdę cudownie, ale jednak dobrze być już w swoim domu. A dzisiaj przychodzę do was z typowo zdjęciowym postem. Pokażę wam zdjęcia z gór i ogólnie z miejsc, w których byłam, których zrobiłam po prostu mnóstwo, bo... ponad tysiąc! Serio, to aż niepokojące. Więc zapraszam do obejrzenia zdjęć, mam nadzieję, że się wam spodobają :)
Na Kasprowym Wierchu padał śnieg i ludzie jeździli na nartach, a Morskie Oko było zamarznięte. A niby już maj... Ale jednak na takiej wysokości, myślę, że to w miarę normalne.

Co sądzicie o zdjęciach? :)

+ jeżeli macie do mnie jakieś pytanie, to zapraszam na mojego aska- klik