2013/12/27

Już po...

Hej.
Pewnie słyszeliście/czytaliście to co zaraz napiszę już dzisiaj milion razy, ale... święta, święta i po świętach. Tak bardzo nie mogłam doczekac się tych trzech dni, a one tak szybko minęły. Na szczęście spędziłam te święta w bardzo przyjemnej, rodzinnej atmosferze. Dostałam też sporo bardzo fajnych rzeczy pod choinkę. Jeżeli chcielibyście je zobaczyc, to piszcie w komentarzach. Dodatkowo został mi jeszcze tydzień wolny od szkoły, kartkówek, sprawdzianów i pracy domowej. Na pewno odpocznę i wrócę do szkoły z nowymi siłami i energią.
Chciałam złożyc Wam życzenia, ale niestety nie miałam internetu, więc nie mogłam tego zrobic. Z tego też powodu przez ten tydzień nie pisałam postów. Po prostu nie miałam możliwości. Bardzo Was przepraszam za tą nieobecnośc. A z racji tego, że będę miała teraz wolne, to posty postaram się dodawac regularnie co 2-3 dni.Co do pogody w moim mieście, to wciąż nie ulega ona zmianie. Niestety. Szczerze mówiąc, to co widzę za oknem bardziej przypomina mi wiosnę niż zimę. A pogoda dzień przed Wigilią? Chodniki i drzewa powinny byc zasypane śniegiem, ale ja mogłam obserwowac jedynie słońce, deszcz, a następnie tęczę. Nie, to zdecydowanie nie jest zimowa pogoda. 
Co dostaliście pod choinkę?
Jak spędziliście święta?

2013/12/20

Coraz bliżej święta!

Hej,
A więc dzisiaj zaczęły się już ferie świąteczne, z których naprawdę bardzo się cieszę. Tylko, że zbyt długo się nimi nie nacieszę, ponieważ do szkoły idę już drugiego stycznia. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że mój brat uczący się w innej szkole, idzie do niej dopiero siódmego stycznia... A jak jest w Waszych szkołach? 
Pomimo braku śniegu, który przez ten tydzień zdążył już stopniec czuję świąteczną atmosferę. Co jest dosyc dziwne, ponieważ święta kojarzą się ze śniegiem, śnieg kojarzy się ze świętami, no ale mówi się trudno. Swoją drogą, pewnie będziemy 'cieszyc się' śniegiem na Wielkanoc (znowu).
Kolejną moją radością jest to, że nareszcie mogę robic zdjęcia! Bardzo się za tym stęskniłam. Może te dzisiejsze nie są najlepsze, ale kombinowałam, żeby stworzyc efekt o nazwie bokeh. Mniej-więcej mi się to udało, ale że zdjęcia były robione z dużej odległości, w dodatku przez okno, to nie są one tak ostre jakbym chciała. Kiedy w moim domu pojawi się już choinka z kolorowymi lampkami, to myślę, że lepiej to wyjdzie.

Co sądzicie o zdjęciach?
 

2013/12/10

Dwa tygodnie


 Hejka! 

Znowu bardzo długo mnie tu nie było, ale nie będę was już zamęczac pisaniem o tym, że nie mam aparatu, w moim domu panuje remont i tak dalej, tylko może po prostu zacznę ten post.

 Tytuł, który widzicie na górze nawiązuje do tego, że za dokładnie dwa tygodnie mamy Wigilię Bożego Narodzenia! Nie wiem jak wy, ale ja uwielbiam te święta. Do tego w moim mieście spadł już śnieg, z czego również się cieszę. Haha, wiem, że jestem strasznie niezdecydowana, bo pamiętam jak jeszcze w marcu pisałam, że nienawidzę śniegu i chcę już wiosny, ale co zrobic. Pewnie za miesiąc znowu mi się coś odmieni i będę wam pisała o wakacjach i o tym jak bardzo chcę już końca zimy. Ale zostańmy przy tym, że jak na razie jest właśnie tak, jak mi się podoba - sypki, błyszczący, czysty śnieg, zamarznięte chodniki, świecące słońce i temperatura do -10 *C. Tak, to właśnie lubię. 

Planuję też zmienic wygląd bloga na taki bardziej zimowo-świąteczny, ale nie wiem kiedy znajdę na to czas. Jeżeli mi się jakoś uda, to postaram się zrobic to dzisiaj. Tylko, że nic nie obiecuję. 

 A dlatego, że mój aparat nie działa, to daję wam tylko jakieś zdjęcie z mojego telefonu.

  dominies.blogspot.com - zapraszam na tego bloga :)