2013/11/17

Czas + małe wytłumaczenia

Jeszcze nie dawno szłam do pierwszej klasy podstawówki, teraz jestem już w pierwszej klasie gimnazjum. Jeszcze nie dawno szłam zestresowana na początek roku szkolnego, a teraz zbliża się koniec semestru. Jeszcze przed chwilą leżałam w łóżku rano, a już robi się ciemno. Czas mija bardzo szybko i coraz częściej się nad tym zastanawiam. Na przykład kiedy przygotowuję się rano do szkoły, a nie chce mi się do niej iśc to po prostu myślę sobie: ,,Szybko minie. Ani się się obejrzę i znów będę w domu". I właśnie tak jest. 
Dzisiaj rano spojrzałam na kalendarz i zobaczyłam, że jest już 17 listopada. Dopiero co wracałam z plaży w wakacje, a już wielkimi krokami zbliża się Boże Narodzenie. W sklepach pojawiają się czekoladowe mikołaje, a w telewizji puszczają coraz więcej świątecznych reklam. Cieszę się, bo lubię te święta, ale to jak szybko czas mija mnie przeraża. A może tylko mi się się tak wydaje? Nie wiem. 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tak, dawno nie było moich przemyśleń. A więc- wiem, że znowu tydzień nie pisałam, ale tak jak już mówiłam, mam remont w domu i nie bardzo mam czas, żeby się skupic, usiąśc i coś napisac. Dodatkowo zepsuł mi się aparat i nie mogę robic zdjęc. 

Co o tym myślicie? Dla Was też czas tak szybko mija?

2013/11/11

Wyniki konkursu

Hej,
Przepraszam, że tak długo mnie nie było, ale miałam karę na komputer i nie mogłam pisac postów. Dostęp do internetu miałam tylko w komórce, a stamtąd raczej nie chciałam niczego dodawac. I od razu mówię, że teraz posty również nie będą pojawiały się jakoś super często, ponieważ w moim mieszkaniu będzie dośc duże zamieszanie spowodowane remontem i nie wiem czy będę miała możliwośc spokojnego pisania. 

Wyniki konkursu na wygląd bloga miały pojawic się 10 listopada, ale tak jak wspominałam wyżej- nie miałam dostępu do komputera. Chociaż myślę, że tym trzem osobom, które się zgłosiły ten jeden dzień nie zrobi jakiejś wielkiej różnicy. A jeżeli tak, to przepraszam. 
Więc, zwyciężczynią jest:


Gratuluję! Odezwę się do Ciebie na e-mail.